‘Pajtesa’ e ka lënë djalin në shtëpi, shikoni ku ka shkuar vet

Lajme nga Bota

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.
Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejtë e ka marrë vetën.

Në foton e fundit ajo lajmërohet nga xhirimet e serialit.Gjatë kohës së xhirimeve, padyshim se Fiona detyrohet të qëndrojë larg nga djali i saj./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *