PA PIKË GRIMI, FIFI DO T’U LË GOJË HAPUR ME KËTO PARAQITJE

Lajme nga Bota

Filloreta Raçi e cila njihet me emrin artistik Fifi ka bërë ndryshim drastik në pamjen e saj.

Duke hequr kilet e tepërta, këngëtarja u shndërrua thuajse në tjetër person.
Atë jemi mësuar ta shohim të kuruar deri në detajin e fundit, ku paraqitjet natyrale i ka lenë anash që shumë kohë.

Sot ndau disa momente në veturë duke u shoqëruar me këngën e Flori Mumajesit dhe Brunos, teksa merr vëmendje dukja e saj natyrale.
Këtu vërejmë se grimi bën mrekulli tek Fifi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *