Osmani: Çdo të shtunë në sofrën time ka fli dhe krelanë me duqa

Lajme nga Bota


U shtruesja e detyrës së Presidentes, Vjosa Osmani, ka treguar shumëçka rreth karrierës p olitike dhe jetës personale.


Nga pozita si Presidente në detyrë e deri tek ajo si nënë, Osmani i tregoi të gjitha.

Ajo ka thënë se çdo të shtunë në shtëpinë e saj gatuhet fli dhe krelanë me duqa.
Ajo në këtë intervistë ka treguar nëse i kanë dhënë ndërkombëtaret direktiva, çfarë do t’ju thoshte qytetarëve të Kosovës, a po mendon të bëhet sërish nënë, cili ka qenë mo menti më i rëndësishëm në jetën e saj dhe cili më qesharak në Kuvend, sa është p atriote?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *