Nusja e tij del për shëtitje me djalin, shikoni reagimin e Goldit

Lajme nga Bota


Nusja e tij del për shëtitje me djalin, shikoni reagimin e Goldit

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Çifti tani janë prindër të një djali që e kanë pagëzuar me emrin Gueril.

Gjatë kësaj kohe ata nuk mungojnë me postime në rrjete sociale.

Sot, Ermira ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë për shëtitje me djalin, e këtë foto duket se ia ka bërë Goldi, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORA info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *