Nusja e Shpëtimit na prezanton me kunatat e saj, secila më e bukur se tjetra

Lajme nga Bota

Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim Deskut.Me paraqitjet e saj plot stil arriti të bëhet tejet e përfolur dhe përherë në vëmendje të medieve rozë, shkruan ORAinfo.

Artën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.Përmes postimit të fundit ajo na ka prezantuar me disa nuse nga familja e saj dhe të gjitha po duket shumë të bukura./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *