Nusja e Nexhat Osmanit vetëm po i ndërron fustanat

Lajme nga Bota


Nusja e këngëtarit Nexhat Osmani është kohët e fundit mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo po sjell fotografi të ndryshme nga përditshmëria e saj, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ajo postoi një fotografi nga dasma ku shihet se duket mjaft elegante me fustan të gjatë.

Prezente ishte edhe kunata e saj Remzia dhe familjarë tjerë, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published.