Nusja e Nexhat Osmanit na befasoi me fustanin që ka veshur

Lajme nga Bota


Nexhat Osmani pëlqehet shumë për zërin e tij e këngët e bukura.

Por një simpati nga publiku ka fituar edhe bashkëshortja e tij Xhevahirja, shkruan InfoKosova.

Madje ajo ka dëshmuar gjithmonë se është mjaft zonjë.

Së fundmi ajo ka pozuar e rregulluar dhe veshur me një fustan mjaft të bukur që po e bën të duket si vazjë e re./InfoKosova

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *