Nusja e Milotit publikon foton më të bukur të bashkëshortit dhe djalit të saj

Lajme nga Bota

Belkiz Kera, u bë e njohur pasi u martua me lojtarin e njohur kosovar, Milot Rashicën.


E vetëdijshme se ka vëmendjen e medieve roze, Belkiz bën postime të shpeshta në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Edhe sot ajo ka publikuar një fotografi të bashkëshortit dhe djalit të saj.

Kjo është me të vërtetë një foto shumë e bukur. /ORA info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *