Nusja e Milotit feston ditëlindjen, bashkëshorti ia bëri këtë befasi

Lajme nga Bota

Milot Rashica po vazhdon të jetë një ndër futbollistët më të njohur të kombëtares së Kosovës.


Ai tani po shijon suksesin e madh si në kombëtare ashtu edhe në skuadrën e tij, Ëerder Bremen, shkruan ORAinfo.

Miloti tani është tejet i përfolur edhe për jetën private ku gjithmonë vëmendje të madhe merr edhe gruaja e tij Belkizi.

Sot ajo ka ditëlindjen, kjo tortë dhe kjo buqetë e bukur me lule janë dhuratë nga bashkëshorti./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *