Nusja e Milot Llalloshit vesh fustanin më të bukur, duket mjaft zonjë

Lajme nga Bota


Nusja e këngëtarit Milot Llaloshit postoi një fotografi të re.

Ajo shihet veshur me fustan jo shumë të gjatë me ngjyrë të zezë, shkruan InfoKosova.

Erxhina ka dëshmuar tashmë që është mjaft zonjë me rrobat e bukura që vesh.

Sidomos me sezonën e dasmave ajo po shfaqet tejet elegante, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë../InfoKosova

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *