NUSJA E GRANIT XHAKËS SJELL IMAZHIN MË TË BUKUR TË DY…

Lajme nga Bota

Leonita Xhaka tashmë nuk është emër i panjohur për publikun, pasi ajo komentohet mjaft shpesh nga mediat rozë.


Ajo është gruaja e futbollistit të njohur kosovar, Granit Xhakës.

Çifti ka pak ditë prej kur u bënë prindër për herë të dytë, duke iu uruar mirëseardhje vogëlushes së tyre, që e quajtën Laneya.

Sot Leonita nuk u kursye dhe ndau një fotografi shumë të bukur të dy vajzave të saj, “Motrat” shkroi ajo në mbishkrim./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *