NUSJA E GOLDIT SJELL PAMJE NGA SHTËPIA SUPER LUKSOZE E TYRE

Lajme nga Bota


NUSJA E GOLDIT SJELL PAMJE NGA SHTËPIA SUPER LUKSOZE E TYRE
Gold Ag dhe bashkështortja e tij Ermira janë më të rezervuar sa i përket jetës personale.

Ata rrallë herë postojnë foto nga ambientet e shtëpisë.

Mirëpo mbrëmë përmes një video në InstaStory Ermira tregoi pamjen nga oborri i bukur e ku duket edhe shtëpia luksoze.
Shikojeni edhe ju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *