Nusja e Goldit publikon foto të disa viteve më parë, shikoni si dukej ajo

Lajme nga Bota


Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto nga viti 2019 dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *