Nusja e Goldit na prezanton me dy vëllezërit e saj, cili i ka ngjarë më shumë

Lajme nga Bota

Nusja e Goldit na prezanton me dy vëllezërit e saj, cili i ka ngjarë më shumë?
Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG,
Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Përmes fotografisë së fundit, ajo na ka prezantuar me dy vëllezërit e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *