Nusja e Goldit na doli e rrezikshme, shfaqet me armë në dorë

Lajme nga Bota


Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.
Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet me armë në dorë dhe duket se është shenjëtare./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *