Nusja e Goldit edhe në shtëpi qëndron me grim të rëndë, shikoni pamjen e fundit të saj

Lajme nga Bota

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e grimosur dhe duket se e tillë qëndron edhe në shtëpi./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *