Nusja e Albanit sapo doli nga frizerja, është bërë si kukull

Lajme nga Bota

Nusja e Albanit sapo doli nga frizerja, është bërë si kukull

Fjolla Svirca është tani një emër shumë i njohur për publikun.Bashkëshortja e Alban Mehmetit është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse,

Ndonëse është nënë e përkushtuar e dy fëmijëve, Fjolla është shumë aktive me postime në rrjete sociale.Në foton e fundit ajo shihet se është rregulluar dhe po duket tejet bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *