Nusja e Albanit ka dalur me shoqe, kaq bukur është veshur

Lajme nga Bota

Fjolla Svirca esht tani emer shumë i njohur për publikun.Bashkëshortja e Alban Mehmetit është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është nënë e përkushtuar e dy fëmijëve, Fjolla është shumë aktive me postime në rrjete sociale.Në foton e fundit ajo shihet se ka dalur me shoqe dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *