“Nuk po gjeja qetësi, thash nuk shitet shtëpia e babës”, Sinan Vllasaliu nuk pushon duke qarë në emision

Lajme nga Bota


Sinan Vllasaliu është përlotur pas letrës së një vajze të quajtur Vali e cila pas këngës së Sinanit nuk ka shitur shtëpinë e saj.

Vajza në fjalë ka treguar se ka gjetur veten te teksti i këngës “Shtëpija e babës”, histori kjo e para katër vitesh.


Ajo kishte treguar se me vdekjen e babait të saj, iu shemb çdo gjë dhe kishte vendosur ta shiste shtëpinë e babës.

“Nuk shitet shtëpia e babës”, është një pjesë e tekstit që vajza në fjalë nuk ka shitur shtëpinë e prindërve të saj, derisa falenderon Sinanin që nuk e mori atë vendim./Reporteri

Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *