Nuk përmbahet Pajtesa, publikon foton më të ëmbël të burit me djalin

Lajme nga Bota

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejtë e ka marrë vetën.

Atë e gjejmë shumë aktive me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka ndarë me ndjekësit foton më të ëmbël të burrit dhe djalit të saj./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *