Nuk përmbahet Ledri, publikon foton më të ëmbël të vajzës

Lajme nga Bota

Nuk përmbahet Ledri, publikon foton më të ëmbël të vajzës. Sara dhe Ledri së fundi janë bërë prindër për herë të parë.


Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo.

Pasi u bënë prindër për herë të parë, çifti nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, Ledri ka ndarë me publikun foton më të ëmbël të Poem Blu./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *