Nuk përmbahet i dashuri i Sasës, publikon këtë foto me aktoren

Lajme nga Bota


Nuk përmbahet i dashuri i Sasës, publikon këtë foto me aktoren

Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të pëlqyera të momentit në Kosovë.


Ndonëse ishte pjesë e shumë filmave dhe serialeve, është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ai që e bëri shumë të dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Duke qenë shumë e pëlqyer, Sasa posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot ajo ka ripostuar një foto të publikuar nga i dashuri i saj.

Çifti shfaqen më të dashururar se kurrë, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *