Nuk pat faj Remzia që i tha vetes nuk e kam ndërmend me u plakë

Lajme nga Bota


Nuk pat faj Remzia që i tha vetes nuk e kam ndërmend me u plakë. Këngëtarja Remzie Osmani ani pse 49 vjeçare po ndihet në top formë.

Dje ajo postoi një këngë në instastory e cila ishte dedikim pleqërisë.


E në vargjet e saj thuhej “Unë se kam ndërmend me u plakë”.

E pikërisht me foton që këngëtarja solli sonte po duket si të ishte 20 vjeçare.

Ndaj, edhe lirshëm mund të themi ashtu si tha vet dje ajo” Moj pleqni, moj pleqni, Remzia veç emrin ta ka ni”.

Shikojeni, ka pozuar për merak, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *