Nuk lanë gjë pa i thënë për peshën që ka shtuar, Genta vjen me reagimin e radhës

Lajme nga Bota

Me në fund Genta Ismaili në fitnes.

Genta Ismaili është këngëtare prej një periudhe mjaftë të gjatë, tani me ajo është martuar dhe është mjaftë e lumtur dhe e përmbushur shpirtërisht me bashkëshortin e saj.


Ajo u përfol mjaftë shumë për një shtatzani të mundshme, sepse nëpër fotografi që shpërndante dukej shumë e shëndosh dhe vazhdimisht e mohonte se është shtatzënë, shkruan kosovarja.

Së fundmi ajo në Instastory ka shpërndarë një fotografi, dhe duket se Genta e ka mbushur mendjen se ka nevojë për pak palestër dhe kilet e tepërta nuk janë të mira për shëndetin.

Kujtojmë se Genta pavarsisht se ka disa kilogram më tepër ajo është prap një ndër femrat më të bukura në estraden shqiptare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *