Nuk kanë të ndalur skandalet në Përputhen: Lediana qenka e fejuar

Lajme nga Bota


Lediana e emisionit Përputhen qenka e fejuar?

Së fundmi rrjeti mbeti pa fjalë pas publikimit të disa imazhe që përmb ysnin çiftin Andi Tea, aq të dashur për publikun.


Gjithsesi me sa duket trekëndëshi Andi Tea Beart nuk është pika më e lartë e bujës për Për’puthen.

Kjo pasi në rrjet prej kohësh ka fjalë në lidhje me një marrëdhënie të mundshme, mes Melises dhe Andit.

Madje këto aludime shkojnë deri në idenë e një bashkëjetese.

Gjithashtu në një mesazh të publikuar nga gazetari Andi Vrapi ndër të tjera shkruhet se Lediana, vajza e re që ka ardhur të gjejë “dashurinë’ në praninë e kamerave është e fejuar me dikë që ndodhet në burg.

A janë të vërtetë, ose jo këto zëra?

Mbetet per tu vertetuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *