“Nuk kam pse ta fsheh më”, Dj Sardi zbulon të …

Lajme nga Bota

Sardi Shehu ka publikuar sërish një foto me të dashurën e tij, të cilën tashmë nuk e fsheh më.


Nëse dikur nxirrte foto ku asaj nuk i dukej fytyra, prej pak muajsh një herë në ca kohë, Sardi na tregon sa i dashuruar është në mënyrën më origjinale.

Dj i njohur ka zbuluar me postimin e fundit që partnerja e tij ka ndryshuar look, tashmë është kokëkuqe dhe Sardi e llaston me këtë detaj.

Kjo është hera e parë që Shehu e ka bërë një lidhje publike në këtë formë. Çifti kanë kohë që janë bashkë dhe dashuria e tyre vetëm rritet çdo ditë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.