Nuk ka përfunduar vera për Sabri Fejzullahun, nis pushimet me bashkëshorten në këtë vend

Lajme nga Bota

Sabri Fejzulllahu me bashkëshorten nisin pushimet, zgjedhin këtë destinacion.Ndonëse jo me koncerte për shkak të pandemisë, Sabri Fejzullahu, ka qenë i angazhuar me sjelljen e këngëve të reja.
Legjenda e muzikës shqiptare dje promovoi këngën më të re “Dy zemra” në bashkëpunim me Hekin.

Por, pas kësaj, Sabriu bashkë me bashkëshorten e tij, Nerën kanë nisur pushimet dhe si destinacion të radhës kanë zgjedhur Bullgarinë.Ishte gruaja e artistit të mirënjohur që publikoi një fotografi ku shihen përkrah njëri-tjetrit, duke treguar edhe vendndodhjen e tyre, ndërsa nga ana tjetër Sabriu postoi një imazh të Nerës.Ndryshe, kujtojmë se çifti së fundi u pajis me pasaporta të Shqipërisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *