NUK FLE AS DITËN, AS NATËN/ ZBULOHET GJENDJA SHËNDETËSORE E EDI RAMËS: NUK ËSHTË MIRË FARE

Lajme nga Bota

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi tha se kishte marrë informacione lidhur me gjendjen psik ologjike të kreut të qeverisë dhe mendimin e socialistëve për të.


E ftuar në emisionin “Kjo Javë”, Kryemadhi tha se kishte marrë informacione lidhur me gjendjen psikologjike të kreut të qeverisë dhe mendimin e socialistëve për të. Për të vërtetuar fjalën e saj, Kryemadhi ka marrë si shembull Pandeli Majkon dhe Damian Gjiknurin.


“Kisha dëgjuar që nuk është në gjendje të mirë, është nervoz. Nuk fle natën. E dëgjova ta kuptoja gjendjen e tij. Nuk e besoja në fakt. Por dje e kuptova dhe e pashë që është shumë rëndë, psikologjikisht dhe mendërisht. Fjala bashkë e mbyt, se të gjithë jemi bashkë, ndërsa ai është vetëm. Sytë e Pandeli Majkos dhe Gjiknurit, vetë ata e kuptojnë shumë mirë se fjalimi i tij nuk ngjall interes,”-tha Kryemadhi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *