”Nuk është për të qeshur moj”/ Alvisa i bërtιti Mihrije Brahës keq: Kjo s’është për të qeshur

Lajme nga Bota


Çifti nga Kosova, Naim dhe Mihrije Braha, kanë marrë pjesë në emisionin Përputhen në një natë që ka qenë mjaftë dramatike për konkurrenten e emisionit Alvisa.

Alvisa u aku zua nga Hyseni se kishin bërë plane që të riktheheshin në Për’puthen si çift, por gjërat ndryshuan pasi u përjashtua nga programi.


Ai ka treguar se krisja mes tyre ndodhi kur Bashkimi erdhi nga Amerika dhe Alvisa shkoi në shtëpinë e tij për ta takuar.

Lidhur me këtë çështje Alvisa kishte përplasje të ashpra me Arian Konomin i cili e quajti të ρacipë.

Në një nga këto situata këngëtarja Mihrije Braha u dëgjua duke qeshur, për çka konkurrentja e Përputhen iu kthye ashpër duke i thënë se nuk është për të qeshur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *