Nuk e keni ditur, Tea e ka kaq të bukur nënën

Lajme nga Bota

Tea tregon nënën dhe do habiteni sa të bukur e ka.

Tea Trifoni është padyshim një nga konkurrentet më të përfolura të programit “Përputhen” dhe kjo nuk ka ndodhur rastësisht, por ajo është bërë pjesë e disa skandaleve.


Fillimisht ajo gënjeu një publik të tërë duke dalë nga emisioni si çift me Andin dhe më pas bëri papritur publike lidhjen me Beartin, djalin nga Kosova me të cilin lidhja zgjati shumë pak.

Tea ka zhvilluar sot një bashkëbisedim me ndjekësit dhe i ka shuar atyre kurshetjen për disa tema. “Si i kanë pritur prindërit lajmet e bujshme që janë bërë për ty? Je shumë pozitive”, i shkruan një tjetër.

“Janë shqetësuar sigurisht. Por ata i dinë gjërat më brendësish se publiku dhe më kanë mbështetur shumë”, rrëfeu Tea.

Një tjetër ndjekës I ka kërkuar ish-konkurrentes të tregojë mamin dhe ajo ka publikuar një foto të saj. Ndjekësit janë surprizuar me pamjen e mamas së Teas, një zonjë modern dhe mjaft simpatike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *