Nuk do t’ju besoni syve, kaq shumë i ngjan motra Adelina Tahirit

Lajme nga Bota

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Po aq e përfolur sa ajo është edhe familja e saj. E vëmendje të madhe merr edhe motra e saj, Diana e cila është një kopje e motrës./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.