Nuk do t’iu besoni syve, në këtë gjendje kanë përfunduar Shyhretja dhe reja e saj

Lajme nga Bota


Nuk do t’iu besoni syve, në këtë gjendje kanë përfunduar Shyhretja dhe reja e saj


Nuk do t’iu besoni syve, në këtë gjendje kanë përfunduar Shyhretja dhe reja e saj

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me Shyhreten dhe të dyja janë pa grim.

Re e vjehërr po duken tejet ndryshe në këtë fotografi, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *