Nuk do t’iu besoni syve, në këtë gjendje ka përfunduar Gili

Lajme nga Bota

Gili është një këngëtare tejet e dashur për publikun.Ajo është pjesë e skenës që një kohë të gjatë dhe përherë ka qenë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

Gili është shumë aktive në rrjetet sociale me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo duket paksa e lodhur, apo ndodhta po duket e tillë për shkak se është shfaqur e pa grimosur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *