Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë është shëndoshur vajza e vogël e Shyhretes

Lajme nga Bota


Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë është shëndoshur vajza e vogël e Shyhretes

Engji vazhdon të jetë përsonazh shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është këngëtare shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Engji përflitet shumë edhe për paraqitjen e saj.

E në foton e fundit ajo po duket se është shëndoshur paksa, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *