Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë është shëndoshur Leonora Jakupi

Lajme nga Bota


Leonora Jakupi është këngëtare shumë e njohur. Një ndër këngëtaret më të njohura, dhe me te bukura dhe preferuara në trojet shqiptare. Karriera e Leonorës ka filluar në moshën 15 vjeçare ku ka kënduar për herë të parë në festivalin “Zëri i Drenicës”.

Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë është shëndoshur Leonora Jakupi. Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo. Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Në foton e fundit ajo po duket më e shëndoshë se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *