Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë është shëndoshur gruaja e Bleros

Lajme nga Bota


Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë është shëndoshur gruaja e Bleros. Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo. Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime. Në foton e fundit, duket sikur bashkëshortja e Bleros ka shtuar paksa peshë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *