Nuk do t’ia di për koronavirus, Remzie Osmani mbush sallat e dasmave..

Lajme nga Bota

Nuk do t’ia di për koronavirus, Remzie Osmani mbush sallat e dasmave..Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.Në foton e fundit ajo shihet se i ka mbushur sallat e dasmave./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *