Nuk Do Ta Njihni! Be Fason Ish-Presidentja, Atifete Jahjaga, Ndryshon Pamjen Totalisht

Lajme nga Bota

Që prej largimit nga posti i presidentes, Atifete Jahjaga po merr vëmendje me ndryshimin e madh në dukje.


Ajo vazhdon të an gazhohet shumë për të drejtat e gruas, ndërsa shumë shpesh është pjesë e kampanjave të ndryshme.

Në paraqitjen e saj në një konferencë para ca ditesh, ish-presidentja dukej shumë ndryshe në fytyrë, pas nd ërhyrjeve dhe ndryshimit të stilit të flokëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *