NUK DO TA BESONI SI DUKEJ RYVA KAJTAZI PARA SHUMË VITESH

Lajme nga Bota

Të famshmit shqiptarë shpesh bëhen nostalgjik për të kaluarën dhe kështu herë pas here ndajnë imazhe nga arkiva.

Një gjë të tillë së fundmi e ka bërë edhe këngëtarja shqiptare, Ryva Kajtazi, e cila ka publikuar një fotografi në rrjete sociale të realizuar në vitin 2002, saktësisht para 19 viteve.

Në këtë paraqitje, 41 vjeçarja që atëherë ishte 22 vite, dukej në formë të mrekullueshme.
“2002”, ka shkruar ajo krahas imazhit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *