Nuk do ta besoni, ja çka ka punuar Shkurte Fejza para se të këndonte! (Video)

Lajme nga Bota


Nuk do ta besoni, ja çka ka punuar Shkurte Fejza para se të këndonte

Të ftuara në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, dy vajzat e mëdha të këngëtares Shkurte Fejza, Gresa dhe Besiana Behluli, u bënë pjesë e një sfide mjaft interesante për të zbuluar se cila prej tyre e njihte më shumë të ëmën. Në një prej pyetjeve, vajzat duhet të tregonin se cili ka qenë pasioni i rinisë mé póshté ndíqní vídeón e Shkurtes.

Ishte Gresa ajo që zbuloi se këngëtarja ka punuar për rreth gjashtë vite mësuese, një profesion që e dashuronte dhe e kujton ende me nostalgji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *