“Nuk do mërzitesha nëse do haja çdo ditë”, Arbana Osmani tregon ushqimin e saj të preferuar

Lajme nga Bota


Moderatorja Arbana Osmani ka treguar së fundmi në Instagram se cili është ushqimi i saj i preferuar. Pjata ka domate, djathë, bukë dhe proshutë.

“Nuk do mërzitesha nëse do haja çdo ditë këtë ushqim”, shkruan Arbana në postimin e publikuar në story.

Moderatorja është një kuzhiniere. Ajo ka bërë dy libra gatimi dhe shpesh herë shpreh talentin e saj në këtë fushë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *