Nora ‘trondit’ rrjetin, na zbulon mashkullin e zemrës

Lajme nga Bota


Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme. Përmes fotos së fundit ajo e ka uruar Valdrin Sahitin për ditëlindje. Ka kohë që ajo dhe Valdrini janë shok shumë të ngushtë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *