Nora Istrefi publikon pamje nga shtëpia e saj luksoze në Prishtinë

Lajme nga Bota


Shpesh yjet e estradës ekspozojnë pjesë të ambienteve brenda shtëpisë së tyre.

Së fundmi një gjë të tillë e ka bërë edhe Nora Istrefi, ndërsa ka treguar një pjesë të ambientit të jashtëm.

Duke qenë se ka vite që është pjesë e skenës muzikore, këngëtarja bën një jetë luksi, ndërsa gjithmonë shfaqet edhe e veshur me markat më të njohura.

Në muzikë, projekti i saj i fundit është ai në bashkëpunim me Melindën dhe Gjikon, ndërsa agjenda e saj po del të jetë mjaft e ngjeshur me koncerte, pas një viti pauzë për shkak të pandemisë Covid-19, hape pamjen më poshtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *