Nora Istrefi në top-form, duket më e bukur se kurrë

Lajme nga Bota


Nora Istrefi në top-form, duket më e bukur se kurrë. Nora Istrefi yll në paraqitjen e fundit.

Këngëtarja din se si të paraqitet në rrjete sociale dhe pothuajse çdoherë merr vëmendjen.

Grimeri, Arbër Bytyqi së fundmi ka publikuar një imazh të këngëtares.

Në fotografinë e publikuar shihet Nora Istrefi e rregulluar me një makijazh të veçantë dhe flokët po ashtu.

Artistja shqiptare ka pozuar brenda një ambienti teksa veshur mban një fustan të ngushtë ngjyrë vjollce i cili i ka venë në dukje figurën e saj të përsosur.

Arsyeja e publikimit të kësaj fotografie nuk dihet mbase është edhe nga xhirimet e ndonjë klipi muzikor nga Nora.

Leave a Reply

Your email address will not be published.