Nora Istrefi Jashtë Vendit, Kush Është Mashkulli Që Po E Shoqëron

Lajme nga Bota


Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund ma rtesës së tyre disa vjeçare. E pas ndarjes Nora nuk mungon me p ostime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.


Ajo se fundmi është parë e shoqëruar nga një mashkull. Bëhet fjalë për Drilon Furrën është DJ i saj dhe ata shpesh udhëtojnë se bashku.Kujtojmë që Nora se fundmi është parë goxha e afërt me ish-burrin e saj, Robert Berishën, të cilët shpesh i shpë rndan postime në Inst agramin e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *