Nora bashkohet me Robertin, ky detaj zbulon ku po i kalojnë pushimet luksoze ata

Lajme nga Bota


Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.


Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.
Por duket se çifti janë duke i kaluar pushimet në Amerikë pranë njëri-tjetrit.

Ditë me parë Roberti ka udhëtuar për Amerikë, ndërsa dje rrugën për Amerikë e ka marrë edhe Nora Istrefi e shoqërua nga vajza e saj, Renne dhe Era Istrefi.

në postimet e fundit të Norës dhe Robertit shihen se të dy janë në të njëjtin vend. Madje Roberti i ka bërë tag një video Norës.A është ky një sinjal se ata tashmë janë ribashkuar, këtë do ta kupjmë shumë shpejt.Më poshtë i gjeni disa foto të publikuar nga Nora dhe Roberti nga i njëjti vend në Amerikë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *