Nora apo Renee, cila është veshur me bukur në paraqitjen e fundit

Lajme nga Bota

Nora Istrefi shfaqet plot stil së bashku me vajzën ReneeKëngëtarja ka publikuar imazhin me vajzën e saj. Nora Istrefi është njëra ndër këngëtaret shqiptare më me stil. Ajo thuajse gjithmonë merr vëmendjen e publikut me kombinimet e veçanta që sjell në ekranet tona dhe duket se nuk është e vetmja.Së fundmi ajo u shfaq me shumë stil përkrah vajzës së saj, Renee, të cilën e ka me ish-bashkëshortin, Robert Berisha.Renee dhe Nora shihen të veshura me rroba ngjyrë të zezë të cilat ishin të kombinuara me njëra tjetrën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *