Njomza Martinaj merr urime të shumta për ditëlindje

Lajme nga Bota

Vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, Njomza Martinaj sot feston ditëlindjen.

Familja Salihu është mjaft e komentuar në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.
Ajo është mjaft e njohur në Kosovë falë profesionit që ka, por edhe si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhretes.

Grimerja ka marrë mjaft urime nga familjarët dhe shoqëria.
Njomza është e martuat dhe ka tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *