Njomza ia bën vajzën një ndryshim të madh në pamje, mahnit mbesa e Shyhretes

Lajme nga Bota

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Duke qenë shumë e pëlqyer, ajo ka edhe shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive.

Së fundi, vajzë e saj Elira ka publiuar një foto ku tregon se nëna e saj ia ka mbjellur qerpikët.

E me këtë pamje, mbesa e Shyhretes shfaqet mahnitëse./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *