Njihuni me vjehrrën e Teas, ajo qenka një bukuroshe e vërtetë

Lajme nga Bota


Tea dhe Berati janë dy personazhet më të përfolura kohëve të fundit.

Pasi e bën publike lidhjen e tyre, ata u ‘bombarduan’ me komente nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Të dy tani janë më të qetë dhe janë aktiv në rrjetet sociale.

E sot ju keni mundësi të njiheni me vjehrrën e Teas e cila qenka shumë e bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *